Eğitim Sektörü

Eğitim Kurumlarındaki Peyzajı başka bir boyuta taşıyoruz

apartment

Eğitim

Karaoglu

Eğitim Kurumları İçin Peyzaj Hizmetleri

Karaoğlu olarak, eğitim yerleşkesi peyzaj tasarımı alanında sahip olduğumuz muazzam deneyim, dış mekânları öğretim üyelerinin, mezunların ve öğrencilerin hayatlarını olumlu şekilde etkileyecek biçimde tasarlamamızı ve yönetmemizi mümkün kılıyor.

Hemen Randevu Alın

Yüksek Eğitim Kurumları

Üniversite yerleşkenizin peyzaj tasarımını, okulun mezunlarını kuruma bağlı tutacak, yeni öğrencileri ise kuruma çekecek şekilde düzenleyerek, kurumu stratejik bir varlığa dönüştürmeniz mümkün. Sunduğumuz sıra dışı peyzaj tasarımı ve bakım çözümleri ile kurumunuzda bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bize Ulaşın
karaoglu-peyzaj-piri-reis-universitesi-egitim-yapilari-cati-bahcesi

İlköğretim Kurumları

İlköğretim öğrencileri için güvenli ve sıcak bir ortam yaratmak hayatidir; okulun zeminleri de bu ortamı yaratmakta önemli bir rol oynar. Bakımlı dış mekânlar, çocukları için uygun bir eğitim kurumu bulmaya çalışan ebeveynlerin nihai kararında belirleyici bir etki yaratabilir.

Bize Ulaşın
karaoglu-peyzaj-ilk-ogretim-egitim-yapilari-saksi-bitkisel-peyzaj-uygulamalari

Hizmetlerimiz

Group 351
Tasarım ve Mimarlık

Bir peyzaj hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz. Mimarlarımız ve mühendislerimiz, peyzajla ilgili istekleriniz üzerinde çalışarak ve sizlere kendi tecrübeleri doğrultusunda tavsiyeler vererek hayalinizdeki tasarımın ortaya çıkmasını sağlarlar.

Iconv1
Bakım

Ticari yada özel mülk fark etmeksizin, hayalinizdeki peyzaj tasarımını hayata geçirmek her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Karaoğlu ile çalışan müşterilerimiz bilir, uygulama ekiplerimiz tasarım aşamasından sonra vizyonunuzu kusursuz şekilde hayata geçirir.

icon3
Uygulama

Mevsimlerle birlikte bitkiler de sürekli değişir veya gelişir. Bu durum peyzajınızın görünümü sürekli değiştirir. Karaoğlu olarak doğanın bu döngüsünü dikkate alır, peyzajınızın her mevsimde en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlayacak geniş bir bakım hizmeti yelpazesi sunarız

Nature Repair
Doğa Onarımı

Madencilik hem kırsalda hem de peyzaj üzerinde büyük etkiye sahip. Ama biz bunu onarmak için buradayız. Erozyonla mücadele ve doğanın yeniden canlandırılması için Karaoğlu ekibi olarak tüm ekipman ve malzemelerimizle sizlerin yanınızdayız.

Recent Post

Çoğumuz her sabah ve her akşam işe gidip gelirken yolda en az yarım saat geçiriyoruz, hatta bazen çok daha fazlasını… Bu yüzden yollar, otoyollar ve d...
Peyzaj denildiği zaman akla yeşilin birbirinden rahatlatıcı tonları gelir. Ağaçlar, çalılar, çiçekler, çimen ve diğer hafif malzemeleri içeren bitkise...
Nüfusun giderek daha büyük bölümünün çalışmak ve kültürel faaliyetlere katılmak için şehirlere akın ettiği günümüzde, kentleşme giderek artıyor. Bunun...

Karaoğlu Peyzaj Yayınlarına Abone Olun!