icon-new

Peyzaj Uygulama

Riski Minimize Ediyoruz

Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız; bu nedenle de çalıştığınız peyzaj şirketinin sizin sahadaki gözünüz ve kulağınız olması gerekiyor. Uzmanlarımız riski minimize etme işini sizin üzerinizden alırken, siz proje süresince diğer önemli işlerinizle uğraşmaya devam edebiliyorsunuz.

Kötü Sürprizleri Ortadan Kaldırıyoruz

Bir plan oluşturulduktan sonra becerilerimizi ve deneyimimizi kullanarak o plana harfiyen uyulmasını sağlıyoruz. Bu da istenmeyen süprizleri önlememize yarıyor. Planlamaya, bütçeye ve tasarım bileşenlerine hâkim, güvenilir ekibimizle birlikte bu süreçte sürekli yanınızda oluyoruz.

Teslim Tarihlerine Uyuyoruz

İnşaat projelerinde teslim tarihleri, iş tamamlandıktan sonra diğer aşamalar için plan yapabilmenizi sağlar. Projeniz ne kadar zorlayıcı veya karmaşık olursa olsun, hem kaliteyle ilgili beklentilerinize, hem de teslim tarihlerinize uyulmasını sağlamak için, gereken iş deneyimi ve proje yönetim becerilerine sahibiz.

Peyzaj Uygulama Hizmetlerimiz

Bitki ve Dikim

Bugüne kadar uygulamasını yaptığımız 14 milyondan fazla bitki dikimi sayesinde bitkilerin dilinden iyi anlıyor, iç ve dış mekânlarınızı iyi seçilmiş bitkilerle zenginleştiriyoruz. Dikim hizmetimiz ise estetikle işlevselliği buluşturan ayrıntılı bir konsültasyon içeriyor.

Sulama

Gayrimenkulünüzde düzenli sulama isteyen bitkiler varsa, sulama sistemleri hayatınızı epey kolaylaştırır. Bahçe düzenlemesi ve bakımı alanındaki çeyrek asırı aşkın deneyimimizle, ihtiyaçlarınıza en uygun sulama çözümünün uygulamasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Çevre Aydınlatma

Dış mekândaki yaşam alanlarınız, sunduğumuz esnek aydınlatma çözümleriyle baştan yaratılabilir. Tasarım ekibimiz, sizinle beraber, alanınız için en uygun çevre aydınlatma çözümünü bulacak, uzmanlarımız da uygulamasını yapacaktır.

Güneş Enerjili Aydınlatma

Hem elektrik faturalarınızı kontrol altına almak hem de karbon ayak izinizi azaltmak mı istiyorsunuz? En yüksek kaliteli fotovoltaik (PV) çatı panellerini son derece uygun fiyatlara sunuyoruz. Üstelik uygulama alanı büyüdükçe, bu fiyatlar iyice düşüyor.

Taş İşçiliği

Güneşli bir öğleden sonra verandanızda keyif çatmaktan daha güzel bir şey olabilir mi? Taş işçiliği hizmetlerimizle, veranda, istinat duvarı ve giriş yollarınızın inşaat ve onarım ihtiyaçlarının üstesinden gelerek size sakin bir vaha sunuyoruz.

Ahşap İşçiliği

Ahşap döşemeler yaşam alanlarınızı çokça genişletebilir. Gelişmiş ahşap işçiliği hizmetlerimiz ile bu alanları sizin için yeniden yaratıyoruz. Ayrıca parmaklık ve pergola gibi ihtiyaçlarınız için de en sıra dışı çözümleri üretiyoruz.

Drenaj

Sel suyu yönetim sistemleri, yağmurdan koruma sistemleri, yağmur suyu hasadı sistemleri ve daha fazlasının yönetiminde, uzman ekibimizin bilgi ve deneyimiyle, bu doğal su kaynaklarının etkisini kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Canlı Dikey Bahçeler

“Dikey bahçe” olarak da adlandırılan canlı yeşil duvarlar, hava kirliliğini azaltmak, biyoçeşitliliği desteklemek ve doğal olarak sakin ve sağlıklı bir ortam yaratmak isteyen gayrimenkul sahipleri için harika bir çözüm.

Çatı Bahçeleri

25 yılı aşkın çatı bahçesi inşası deneyimimiz sayesinde, vahşi yaşam habitatlarını ve hava kalitesini artırabilir, su kaybını ve su baskınlarını azaltabilirsiniz.

 

Su Çözümleri

Su çözümleri her tür dış mekâna sihir katar. Alanında uzman uygulama ekibimiz, gayrimenkulünüz için en uygun montajı yapmakta size yardımcı olur. peyzajınızı tamamlayacak farklı tarz ve türlerin arasından arzu ettiğiniz görünümü sağlayacak seçenekleri seçmenize yardımcı oluruz.

Spor Alanları

Size özel inşa edilmiş bir spor alanıyla gayrimenkulünüzün işlevselliğini artırmak mı istiyorsunuz? Bu özel alandaki birikmiş deneyimimiz ile hem ticari hem de konutsal alanlarda spor sahaları oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Ağaç Destek Çözümleri

Dikilen yeni ve genç ağaçların doğru şekilde büyüyebilmeleri için genellikle desteklenmeleri gerekir. Ekibimizin ağaç destekleme alanındaki bilgi ve deneyimini kullanarak, yeni palazlanan bitkilerinizi koruyacak ve dikey büyümeyi teşvik ederek ağaçlardan etkileyici geçitler yaratacak sistemler kurabiliriz.

Süreç Çok Basit

01

Temas Kurun

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için inşaat ve montaj ihtiyaçlarınızın neler olduğunu konuşmaktan mutluluk duyarız.

02

Buluşalım

Gayrimenkulünüz ile ilgili ihtiyaçlarınızı biraz daha ayrıntılı olarak öğrenelim ve size sunabileceğimiz özel çözümleri konuşalım.

03

Değerlendirin

Önerilerimizi değerlendirerek ayrıntıları netleştirip, somut bir eylem planı belirleyelim.

Arkanıza yaslanıp hayalinizdeki peyzajın tadını çıkarın.

Bırakın, Karaoğlu hayalinizdeki peyzajı gerçeğe dönüştürsün