Konut ve Özel Bahçeler

Konut ve Özel Bahçelerde Peyzajı başka bir boyuta taşıyoruz

apartment

Konutsal

Karaoglu

Konut ve Özel Bahçeler İçin Peyzaj Hizmetleri

Karaoğlu’nun becerikli peyzaj mimarları ve bakım ekipleri, konut bölgeleri ve özel villalarınız için, eşi benzeri olmayan, güvenli dış mekânlar oluşturup bunların düzenli olarak bakımını yapıyor.

Hemen Randevu Alın

Konut ve Özel Bahçeler

Karaoğlu ekibi, hem gayrimenkullerin değerini artıran harika konutsal peyzajlar, hem de toplulukları bir araya getiren güzel, capcanlı alanlar yaratıyor. Konut sahipleri, tüm çevrenin en iyi şekilde görünmesi için Karaoğlu’nun tasarım uygulama ve bakım hizmetlerinden yararlanabiliyor. Konutsal peyzaj ekipleri hem müstakil evler hem de apartman daireleri için ağaç, bahçe ve bitki bakımı konusunda uzman desteği veriyor.

Bize Ulaşın
karaoglu-angora-evleri-konut-yapilari-dis-mekan-peyzaj-uygulamalari

Apartman Binaları

Apartman binalarını çevreleyen peyzaj güzel ve bakımlı olduğunda, site yöneticilerinin konut sahiplerininin yaşadığı yerden keyif almasını sağlamak ve güçlü komşuluk ilişkileri kurulmasını sağlamak kolaylaşır. Canlı ve çekici bir dış çevre, bir yandan topluluk duygusunu güçlendiren, diğer yandan mülkün cazibesini ve değerini artıran ve net bir marka kimliği oluşturmaya yardımcı olan bir şeydir.

Bize Ulaşın
karaoglu-avrupa-kale-konutlari-konut-yapilari-dis-mekan-bitkisel-peyzaj-uygulamalari

Hizmetlerimiz

Group 351
Tasarım ve Mimarlık

Bir peyzaj hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz. Mimarlarımız ve mühendislerimiz, peyzajla ilgili istekleriniz üzerinde çalışarak ve sizlere kendi tecrübeleri doğrultusunda tavsiyeler vererek hayalinizdeki tasarımın ortaya çıkmasını sağlarlar.

Iconv1
Bakım

Ticari yada özel mülk fark etmeksizin, hayalinizdeki peyzaj tasarımını hayata geçirmek her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Karaoğlu ile çalışan müşterilerimiz bilir, uygulama ekiplerimiz tasarım aşamasından sonra vizyonunuzu kusursuz şekilde hayata geçirir.

icon3
Uygulama

Mevsimlerle birlikte bitkiler de sürekli değişir veya gelişir. Bu durum peyzajınızın görünümü sürekli değiştirir. Karaoğlu olarak doğanın bu döngüsünü dikkate alır, peyzajınızın her mevsimde en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlayacak geniş bir bakım hizmeti yelpazesi sunarız

Nature Repair
Doğa Onarımı

Madencilik hem kırsalda hem de peyzaj üzerinde büyük etkiye sahip. Ama biz bunu onarmak için buradayız. Erozyonla mücadele ve doğanın yeniden canlandırılması için Karaoğlu ekibi olarak tüm ekipman ve malzemelerimizle sizlerin yanınızdayız.

Recent Post

Çoğumuz her sabah ve her akşam işe gidip gelirken yolda en az yarım saat geçiriyoruz, hatta bazen çok daha fazlasını… Bu yüzden yollar, otoyollar ve d...
Peyzaj denildiği zaman akla yeşilin birbirinden rahatlatıcı tonları gelir. Ağaçlar, çalılar, çiçekler, çimen ve diğer hafif malzemeleri içeren bitkise...
Nüfusun giderek daha büyük bölümünün çalışmak ve kültürel faaliyetlere katılmak için şehirlere akın ettiği günümüzde, kentleşme giderek artıyor. Bunun...

Karaoğlu Peyzaj Yayınlarına Abone Olun!