Kurumsal ve Ticari Alanlar

Ticari ve Kurumsal alanlarda peyzajı başka bir boyuta taşıyoruz

apartment

Kurumsal

Karaoglu

Kurumsal ve Ticari Alanlar İçin Peyzaj Hizmetleri

En kaliteli kiracıları kendinize çekmek ve elinizde tutmak, gayrimenkulünüzü kullanıcılar için güvenli hale getirmek ve yapıda emniyeti artırmak istiyorsanız, ilk izlenim gerçekten önemlidir. Kurumsal peyzaj ve bakım programları ayrıca su tüketiminde verimliliği de büyük ölçüde artırabilir.

Hemen Randevu Alın

Ofisler

Kurumsal peyzajınız, hem gayrimenkulünüzün hem de onu kullanan işletmelerin profesyonel görünümü açısından değerli bir araçtır. En kaliteli kiracıları kendinize çekin, gayrimenkulünüzün değerini artırın ve ofislerinizde, idari ofislerde ve iş merkezlerinde daha uzun süreli kontratların tadını çıkarın.

Bizimle İletişime Geçin
karaoglu-kozyatagi-anadolu-plaza-ticari-yapilar-saksi-bitkisel-peyzaj-uygulamalari

Kurumsal Yerleşkeler

Harika tasarımlı kurumsal yerleşkeler, müşterileri etkilerken çalışanların da verimliliğini artıran sıcak bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Şirket merkezleri kendilerini rakiplerinden ayrıştırarak markalarını güçlendirmek için bu değerli fırsattan yararlanmalıdır.

Bizimle İletişime Geçin
karaoglu-peyzaj-is-gyo-tuzla-parakende-yapilari-dis-mekan-bitkisel-peyzaj-uygulamalari

Hizmetlerimiz

Tasarım ve Mimarlık
Tasarım ve Mimarlık

Bir peyzaj hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz. Mimarlarımız ve mühendislerimiz, peyzajla ilgili istekleriniz üzerinde çalışarak ve sizlere kendi tecrübeleri doğrultusunda tavsiyeler vererek hayalinizdeki tasarımın ortaya çıkmasını sağlarlar.

Uygulama
Uygulama

Ticari yada özel mülk fark etmeksizin, hayalinizdeki peyzaj tasarımını hayata geçirmek her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Karaoğlu ile çalışan müşterilerimiz bilir, uygulama ekiplerimiz tasarım aşamasından sonra vizyonunuzu kusursuz şekilde hayata geçirir.

Bakım
Bakım

Mevsimlerle birlikte bitkiler de sürekli değişir veya gelişir. Bu durum peyzajınızın görünümü sürekli değiştirir. Karaoğlu olarak doğanın bu döngüsünü dikkate alır, peyzajınızın her mevsimde en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlayacak geniş bir bakım hizmeti yelpazesi sunarız

Doğa Onarımı
Doğa Onarımı

Madencilik hem kırsalda hem de peyzaj üzerinde büyük etkiye sahip. Ama biz bunu onarmak için buradayız. Erozyonla mücadele ve doğanın yeniden canlandırılması için Karaoğlu ekibi olarak tüm ekipman ve malzemelerimizle sizlerin yanınızdayız.

Recent Post

Çoğumuz her sabah ve her akşam işe gidip gelirken yolda en az yarım saat geçiriyoruz, hatta bazen çok daha fazlasını… Bu yüzden yollar, otoyollar ve d...
Peyzaj denildiği zaman akla yeşilin birbirinden rahatlatıcı tonları gelir. Ağaçlar, çalılar, çiçekler, çimen ve diğer hafif malzemeleri içeren bitkise...
Nüfusun giderek daha büyük bölümünün çalışmak ve kültürel faaliyetlere katılmak için şehirlere akın ettiği günümüzde, kentleşme giderek artıyor. Bunun...

Karaoğlu Yayınlarına Abone Olun!