icon-new

Sürdürülebilir Peyzaj

Bozunan Doğayı Onarıyoruz

İşlevsel, yapısal değişikliklerden, müdahaleden, deformasyondan oluşan bozunmaları onarıyoruz

En Son Teknolojileri Kullanıyoruz

Doğayı, Hyroseeding, Geoweb, Hydromulch Uygulaması gibi en son teknolojilerle onarıyoruz

Sürdürülebilirliğe Önem Veriyoruz

Bozulmuş alanları eski haline getirerek, erozyonu azaltıyoruz, vahşi yaşam habitatı ve biyolojik çeşitliliğe fayda sağlıyoruz.

Doğa Onarım Hizmetleri

Hydroseeding

Bozunan sahanızı çok hızlı ve ekonomik şekilde onarmak istemez misiniz? Geleneksel yöntemle yüzlerce işçinin yapacağı onarımı, Hydroseeding (sulu tohumlama) teknolojisi kullanarak doğal, hızlı, ekonomik, sağlıklı bir şekilde yapıyoruz.

Geoweb

Geoweb toprak kayması nedeniyle bitki örtüsü olmayan tüm alanlarda yeşillenmeye yardımcı en önemli elemandır. Yaptığımız Geoweb uygulamalarıyla, toprağın eğimli alanlarda kaymasını yani erozyonu önlüyoruz. 

Hydromulching

Hydromulching ve hydromat ile erozyonu önlüyor, düzenli depolama alanları, golf, spor sahaları gibi çeşitli alanlarda hızlı, uygun maliyetli, yüksek kaliteli çözümler  sunuyoruz. Su tutma kapasitesi çok yüksek olan Hydromulching ve hydromat uygulamasıyla sulama gereksiminizi en aza indiriyoruz.

Şev ve Yamaç Örtüleme

Şev, yamaçlarda kaya ve taş düşmesine karşı koruma amacıyla tel ağlar döşüyoruz. Enerjiyi yırtılmadan sönümlemek için kullandığımız çelik tel ve halatlardan örülmüş dayanımlı kaplama malzemelerimiz güvenliği sağlar. Böylece kaya ve taş düşmelerini kontrol ederek kaya ve taşın topuk bölgesinde toplanmasını sağlarız.

Süreç Çok Basit

01

Temas Kurun

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için inşaat ve montaj ihtiyaçlarınızın neler olduğunu konuşmaktan mutluluk duyarız.

02

Buluşalım

Doğa Onarım ihtiyaçlarınızı biraz daha ayrıntılı olarak öğrenelim ve size sunabileceğimiz özel çözümleri konuşalım.

03

Değerlendirin

Önerilerimizi değerlendirerek ayrıntıları netleştirip, somut bir eylem planı belirleyelim

Arkanıza yaslanıp hayalinizdeki peyzajın tadını çıkarın.

Bırakın, Karaoğlu hayalinizdeki peyzajı gerçeğe dönüştürsün