Perakende Sektörü

Perakendecilik alanında peyzajı başka bir boyuta taşıyoruz.

apartment

Perakendecilik

Karaoglu

Alışveriş Merkezleri İçin Peyzaj Hizmetleri

Etkili mağazacılık faaliyetleri, müşteriler kapınızdan içeri adım atmadan çok daha önce başlar. İyi bir peyzaj ile, müşterileri mağazalara çeken ve bu mağazaların gelirini artıran güvenli, canlı ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Alışveriş Merkezleri

İnsanları çezbedecek ve içerideki dükkânlarda ve yemek katında harcayacakları vakit ve para miktarını artıracak bir alışveriş deneyimi yaratmak mı istiyorsunuz? Vitrinler elbette çok önemli, ancak unutmayın ki müşterilerin ilk gördüğü şey, peyzaj.

Bize Ulaşın
karaoglu-emaar-square-parakende-yapilari-saksi-dogal-taslar-bahce-aksesuarlari

Bankalar, Kredi Birlikleri ve Finansal Kurumlar

Karaoğlu ekibi, benzersiz uzmanlığı ile, Avrupa’nın önde gelen finansal kurumlarıyla çalışma deneyimine sahiptir. Gayrimenkul yöneticilerine sağlıklı bir biçimde yol gösterecek donanıma ve uzmanlığa da sahibiz.

Bize Ulaşın
karaoglu-qnb-finans-bank-ticari-yapilari-ahsap-bitkisel-peyzaj-uygulamalari

Açıkhava Alışveriş Merkezleri

Açıkhava alışveriş merkezleri, son yıllarda ziyaretçilerin buluşabileceği cazip mekânlar olarak kendilerini baştan yarattılar. İçlerinde barındırdıkları kafeler, barlar, ayaküstü yemek mekânları, hatta spor tesisleriyle tüketicilere hizmet veren bu alışveriş merkezleri, çok iyi tasarlanmış ve emniyetli peyzajlarla desteklenmelidir. Kanyon AVM, Zorlu Center gibi Türkiye'nin en önde gelen alışveriş merkezlerinin peyzaj yüklenicisi olan Karaoğlu bu alandaki peyzaj hizmetleri konusunda Türkiye'de sektör lideridir.

Bize Ulaşın
karaoglu-ankamall-parakende-yapilari-dis-mekan-peyzaj-uygulamalari

Hizmetlerimiz

Group 351
Tasarım Ve Mimarlık

Bir peyzaj hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz. Mimarlarımız ve mühendislerimiz, peyzajla ilgili istekleriniz üzerinde çalışarak ve sizlere kendi tecrübeleri doğrultusunda tavsiyeler vererek hayalinizdeki tasarımın ortaya çıkmasını sağlarlar.

Iconv1
Bakım

Ticari yada özel mülk fark etmeksizin, hayalinizdeki peyzaj tasarımını hayata geçirmek her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Karaoğlu ile çalışan müşterilerimiz bilir, uygulama ekiplerimiz tasarım aşamasından sonra vizyonunuzu kusursuz şekilde hayata geçirir.

icon3
Uygulama

Mevsimlerle birlikte bitkiler de sürekli değişir veya gelişir. Bu durum peyzajınızın görünümü sürekli değiştirir. Karaoğlu olarak doğanın bu döngüsünü dikkate alır, peyzajınızın her mevsimde en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlayacak geniş bir bakım hizmeti yelpazesi sunarız

Nature Repair
Doğa Onarımı

Madencilik hem kırsalda hem de peyzaj üzerinde büyük etkiye sahip. Ama biz bunu onarmak için buradayız. Erozyonla mücadele ve doğanın yeniden canlandırılması için Karaoğlu ekibi olarak tüm ekipman ve malzemelerimizle sizlerin yanınızdayız.

Recent Post

Çoğumuz her sabah ve her akşam işe gidip gelirken yolda en az yarım saat geçiriyoruz, hatta bazen çok daha fazlasını… Bu yüzden yollar, otoyollar ve d...
Peyzaj denildiği zaman akla yeşilin birbirinden rahatlatıcı tonları gelir. Ağaçlar, çalılar, çiçekler, çimen ve diğer hafif malzemeleri içeren bitkise...
Nüfusun giderek daha büyük bölümünün çalışmak ve kültürel faaliyetlere katılmak için şehirlere akın ettiği günümüzde, kentleşme giderek artıyor. Bunun...

Karaoğlu Peyzaj Yayınlarına Abone Olun!