icon-new

Peyzaj Tasarımı

Birbirine Benzer İşler Yapmaktan Kaçınıyoruz

İki mülk, birbirinin aynı olamaz; dolayısıyla herkese benzer tasarımları sunmak mümkün değildir. Yetenekli peyzaj mimarlarımız, tüm müşterilerimizle yakın temas halinde çalışarak, söz konusu alanı kullanacak herkese ilham verecek, güzel ve benzersiz tasarımlar yaratır.

Beklenmeyen Sürprizleri Önlüyoruz

Peyzaj düzenleme sürecinin temeli, neyin mümkün olduğunu, neyin olmadığını bilmektir. Tasarımcılarımız, tüm fikirlerinizi, uygulanabilirlikleri konusunda size rehberlik ederek bir araya getirmeye çalışır. Bu da inşaatın yarısında planlarınızı değiştirmek zorunda kalmaktan çok daha ucuza gelir.

Yatırımınızın Geri Dönüşünü Almanızı Sağlıyoruz

Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilen deneyimli tasarımcılarımızın uzmanlığı sayesinde, yatırımınızdan mümkün olan en büyük faydayı elde edebilirsiniz. Tasarımcılarımız, sizinle işbirliği içinde derin peyzaj bilgilerini kullanarak, çevre düzenlemesiyle ilgili hayallerinize hayat verir.

Tasarım ve Mimarlık Hizmetlerimiz

Kentsel Peyzaj Tasarımı

Kentsel peyzaj tasarımında tasarım sürecine karar verebilmek ve olası sorunları ortaya çıkarmak açısından planlama hayati öneme sahiptir.

Ticari Dış Mekân Peyzaj Tasarımı

İlk izlenimler her zaman önemlidir. Dış mekânlarınızın düzenlemesine yatırım yaparak, ofisinize veya iş yerinize gelen ziyaretçileri doğal güzelliklerle karşılayabilirsiniz.

İç Mekân Düzenlemesi

İş ortamında doğru yerleştirilmiş iç mekân bitkileri, şirketiniz için uygun atmosferi yaratır. Başarılı iç tasarımların, mekanınızı güzel göstermesi bir yana, binayı kullananların sağlığına da olumlu katkıda bulundukları kanıtlanmıştır.

Bahçe & Dış Mekânda Yaşam Tasarımı

Dış mekânlarınızı güçlendirmek için yatırım yaparken hem işlevsel hem de estetik gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olmak zorundasınız. Bunun için uzman ve deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz.

Dikey Bahçe Tasarımı

Ortam ısısını düşüren, havayı temizleyen ve bir esenlik hissi yaratan Dikey Bahçeler, harika görünmekle kalmayıp, hem iç hem de dış mekânlarda, çalışanlar, müşteriler ve ziyaretçiler için sıcak bir karşılama hissi yaratıyor.

Sürdürülebilir Peyzaj Düzenlemesi

Hayalinizdeki peyzajı yaratmak için ekoloji dostu uygulamalar yapmakla kalmıyor, uzman tasarımcılarımız sayesinde hem bakım işlerinde kullanılacak kaynakları hem de çıkacak atığı minimize eden çözümler üretiyoruz.

Süreç Çok Basit

01

Temas Kurun

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için ihtiyaçlarınızın neler olduğunu konuşmaktan mutluluk duyarız.

02

Buluşalım

Gayrimenkulünüz ile ilgili ihtiyaçlarınızı biraz daha ayrıntılı olarak öğrenelim ve size sunabileceğimiz özel çözümleri konuşalım.

03

Değerlendirin

Önerilerimizi değerlendirerek ayrıntıları netleştirip, somut bir eylem planı belirleyelim.

Arkanıza yaslanıp hayalinizdeki peyzajın tadını çıkarın.

Bırakın, Karaoğlu hayalinizdeki peyzajı gerçeğe dönüştürsün