Sağlık Kurumları

Sağlık kurumlarındaki peyzaj alanını başka bir boyuta taşıyoruz

apartment

Sağlık

Karaoglu

Sağlık Kurumları İçin Peyzaj Hizmetleri

Karaoğlu’nun mimarları, hastaları hem iyileşmeyi teşvik edecek hem de sakin ve sıcacık karşılayan dış mekânlar yaratmak için gerekli beceriye ve deneyime sahip. Alanında uzman kurumsal peyzaj ekiplerimiz, hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının kendilerini güvende ve rahat hissetmesini sağlayacak harika dış mekânlar yaratıyor ve bunların bakımını yapıyor.

Hemen Randevu Alın

Hastaneler

Bir hastane ortamının dış mekânları, hastaların iyileşme sürecinde önemli bir rol oynar. Ekibimiz, gölgelik ziyaretçi alanları, iyileştirici bahçeler ve sakat veya engelli hastalar için güvenli, kullanımı kolay yürüme yolları yaratıyor. Kurumunuzun ihtiyacı ne olursa olsun, Karaoğlu yanınızda.

Bize Ulaşın
karaoglu-peyzaj-memorial-bahceli-evler-saglik-yapilari-cati-bahcesi

Tıbbi Tesisler

Kurumunuzu rakiplerinden ayrıştıracak canlı, dikkat çekici peyzaj düzenlemeleri için Karaoğlu ekibine güvenebilirsiniz. İlk izlenimler önemlidir. Bilgi ve deneyimimizi kullanarak, doğru sebeplerle hafızalarda yer etmenize yardımcı olabiliriz.

Bize Ulaşın
karaoglu-peyzaj-memorial-bahceli-evler-saglik-yapilari-dis-mekan-peyzaj-uygulamalari

Hizmetlerimiz

Tasarım ve Mimarlık
Tasarım ve Mimarlık

Bir peyzaj hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz. Mimarlarımız ve mühendislerimiz, peyzajla ilgili istekleriniz üzerinde çalışarak ve sizlere kendi tecrübeleri doğrultusunda tavsiyeler vererek hayalinizdeki tasarımın ortaya çıkmasını sağlarlar.

Uygulama
Montaj

Ticari yada özel mülk fark etmeksizin, hayalinizdeki peyzaj tasarımını hayata geçirmek her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Karaoğlu ile çalışan müşterilerimiz bilir, uygulama ekiplerimiz tasarım aşamasından sonra vizyonunuzu kusursuz şekilde hayata geçirir.

Bakım
Bakım

Mevsimlerle birlikte bitkiler de sürekli değişir veya gelişir. Bu durum peyzajınızın görünümü sürekli değiştirir. Karaoğlu olarak doğanın bu döngüsünü dikkate alır, peyzajınızın her mevsimde en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlayacak geniş bir bakım hizmeti yelpazesi sunarız

Doğa Onarımı
Doğa Onarımı

Madencilik hem kırsalda hem de peyzaj üzerinde büyük etkiye sahip. Ama biz bunu onarmak için buradayız. Erozyonla mücadele ve doğanın yeniden canlandırılması için Karaoğlu ekibi olarak tüm ekipman ve malzemelerimizle sizlerin yanınızdayız.

Recent Post

Commercial landscaping is such an important factor for outdoor spaces in a variety of settings, be they in the retail, industrial, governmental or edu...
Are you planning a new retail park and are unsure of how to effectively design your retail landscape? Or maybe, your old shopping mall needs a face-li...
When a company’s outdoor spaces are well kept and maintained, it reflects well on them, helping to create a more aesthetically pleasing and profession...

Karaoğlu Yayınlarına Abone Olun!