Doğayı yaşama, yaşamı da analitik çözümlere yansıtıyoruz...

Yaşanabilir bir çevre ve mekanlar yaratma tutkumuzla hareket ederek 1994 yılında çalışmalarımıza başladık.

Peyzaj konusundaki çeyrek asıra dayanan, konusunda uzman ve deneyimli teknik kadromuz, doğayla uyumlu estetik anlayışımız, güçlü ve modern makine ekipman parkımız ile yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarılı proje gerçekleştirdik.

1994 yılında, Ankara’da kurulmuş olan Karaoğlu Peyzaj, çeyrek asırlık tecrübesi ile peyzaj sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir. Kurulduğumuz yıldan bu yana hizmet kalitesinin temelini oluşturan profesyonellik ve büyümenin ilkesi olan global vizyon kurumsal kimliğimizin omurgasını oluşturuyor.

Yaşam alanlarında sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulması için alanında uzman bir ekiple hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler arasında yapısal peyzaj uygulamaları, bitkisel peyzaj uygulamaları, bahçe bakımı uygulamaları, erozyon kontrol sistemleri ve doğa onarımı bulunuyor.

Konut ölçeğinden başlayarak kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, karma projeler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demir yolları, otoyollar hizmet verdiğimiz alanlar kapsamında yer alıyor.

Peyzaj Uygulamaları konusunda Firmamızı global ölçeğe taşıyan özelliklerimiz, Peyzaj Mimarlığı, yapısal ve bitkisel Peyzaj uygulamaları konusunda güçlü altyapı ve teknik donanımımızın olması. Erozyon kontrol sistemleri ve doğa onarımı kapsamında Hydroseeding, Hydromulching ve Biyorestorasyon hizmetlerini profesyonel olarak vermemiz ve Dünyadaki en yaygın çimlendirme yöntemi olan Hydroseeding uygulamalarında Avrupa’nın en büyük makine parkına da sahip bulunmaktayız.

Ayrıca çatı bahçeleri, konusunda ki iş deneyimimiz; İnternational Green Roof Association tarafından da 2015 yılında tescillenerek ‘’ Green Roof Leadership Award’’ ödülüne layık görülmüştür.

Alanında uzman ve deneyimli Peyzaj Mimarı, Mühendis ve Mimar kadromuz sayesinde taahhüdümüzde bulunan peyzaj projelerinin hepsini başarıyla hayata geçiriyoruz.

Taahhütte sorunsuz bir işleyiş sunuyor, gerektiği noktalarda alanında uzman olan güçlü firmalarla işbirlikleri yapıyor ve dinamik bir çözüm anlayışıyla müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Bu disiplinle hareket ederek TOBB öncülüğünde ve TEPAV işbirliği ile düzenlenen “Türkiye Fast Growing” yarışmasında 2008 - 2010 yılları arasında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 25 şirketi arasına girdik. Kararlılık ve azimle yolumuza devam edip yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da bilinirliğe eriştik ve 2013 - 2014 Europan Bussines Awards’ın Yılın Büyüme Stratejisi kategorisinde Ruba D’Honneur ödülünü kazandık.

Hizmet kalitemiz ve alanımızdaki uzmanlığımız sayesinde;

  • Türkiye’nin en büyük karma projelerinden Emaar Square AVM, Zorlu Center, Kanyon, Next Level gibi projelerin tüm yapısal ve bitkisel peyzajını, proje kapsamında bulunan havuz, çatı - teras bahçelerinin yapımı,
  • Türkiye’nin en büyük konut projelerinden Angora Evleri, Beykoz konakları, Park Oran Konutları, Yeşil Yaka evleri vb. tüm peyzaj uygulamaları.
  • Türkiye’deki birçok AVM’ lerde ve iş Mekanlarında Tarus, Gordion, Tepe Prime, QNB Kristal Kule, AND Kozyatağı plaza vb. peyzaj uygulamaları
  • Birçok Hastane ve Sağlık Mekanlarında (John Hopkins ) Hastanesi , Memorial Bahçelievler Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Dia Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü vb. Peyzaj uygulamaları
  • Türkiye genelinde yaklaşık 1000 km otoyol, Devlet yolu peyzaj uygulamaları ve erezyon kontrol sistemleri yapımı
  • Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Bağlantı Yolları kapsamındaki bitkisel peyzaj yapımı ve daha birçok büyük projede imzamız bulunuyor.

İştiraklerimiz

|

Belgelerimiz

|

İnsan Kaynakları

|
Karaoğlu Peyzaj'daki kariyer fırsatlarından yararlanmak ve staj başvurularınız için özgeçmişinizi ik@karaoglu.com.tr ' a iletebilirsiniz.