Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketinden Biriyiz!

Karaoğlu Peyzaj olarak TOBB öncülüğünde, TEPAV işbirliği ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına 2015-2017 yılları arasında %350 büyüme oranıyla 47. sıradan girdik.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı dolayısıyla, Samsun’da açıklandı.

2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışmasına; Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda Oda-Borsa Başkanı ve TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları katıldı.

Hayata geçirdiğimiz birbirinden değerli projelerle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ederek, başarılarımıza bir yenisini daha ekledik.

Karaoğlu Peyzaj olarak  yaşam alanlarında sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulması konusunda 1994 yılından bu yana profesyonel bir bakış açısıyla çözümler sunarak; Ar-Ge ve inovasyonu, çalışan deneyimini, şirket kültürüne verilen önemi ve toplum yararı gözeterek hareket etmeyi şirket politikamızın temeline koyduk.

Bu sene 25. yaşımızı kutlarken, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girmenin vermiş olduğu motivasyon ve enerjiyle, birbirinden başarılı işlere hız kesmeden devam edeceğimizin altını bir kez daha çizmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir