MisyonumuzAnasayfa » Misyonumuz


Misyonumuz

• Sektördeki gelişmeleri ve uygulamalarımızın alt yapısını oluşturan teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek.
• Kalite ve fiyat dengesini sağlayarak, uygun ve doğru hizmeti müşterilerimize sunabilmek.
• İş güvenliğine ve çevre koşullarına uygun çalışma ortamları yaratarak en yüksek kalite standartlarında hareket edebilmek.

Vizyonumuz

Doğada hiçbir şey izole değildir, her şey birbiriyle bağlantılıdır…
Johann Wolfgang Von Goethe

Bu açıdan bakıldığında; insan hayatı ve doğa, içinde yaşadığımız dünyayla iç içedir. Karaoğlu Peyzaj olarak bizim amacımız ise; insanın hayatını huzur içerisinde sürdürebileceği yaşam alanları tasarlamak, bunu gerçeğe dökebilmek, doğayı yeniden onarmak ve kaybedileni geri kazanmaya yeniden fırsat tanıyabilmektir.

Yaşama değer katan bütün bu artıların hayata geçirilmesini sağlayan ve ideallerinizi gerçeğe dönüştürebilen çözüm ortağınız ise Karaoğlu Peyzaj’dır.

 
 


UYGULAMALARIMIZ

Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demiryolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme, erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeleri, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temini konularında hizmet vermekteyiz.


HYDROSEEDING

Hydroseeding yöntemi çim ekimi için geliştirilmiş tüm dünyada yaygın olarak kullanılan çağdaş bir yöntemdir.
Yöntem ekimi yapılacak alana tohumun su ile karıştırılarak püskürtülmesi prensibi ile gelişmiştir.
Su ile püskürtme yönteminin sağladığı kolaylık sayesinde alana çim ekimi ile aynı zamanda,uzun sürede eriyen mikro besin maddeleri içeren organik gübre, toprak mikro organizmalarını geliştiren organik yapılı biyolojik aktivizatörü, tohum ve diğer bileşenleri erozyondan korumak için organik bir yapıştırıcıyı, su tutucu olarak bitkisel elyaf olan torf veya selülozu beraber uygulayarak mükemmel bir hale getirmiştir.